Πρόσκληση σε επιμορφωτική ημερίδα στο πλαίσιο του προγράμματος «Όλα τα παιχνίδια για όλα τα παιδιά»
29032024Παρ

ATHMIA

Η Περιφερειακή Διευθυνση Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας και το Τμήμα Δημοτικής Εκπ/σης Α.Π.Θ. προσκαλούν τους Εκπαιδευτικούς ΠΕ70 των Δημοτικών Σχολείων των Δ/νσεων Εκπ/σης Ανατολικής και Δυτικής Θεσ/νίκης, (έναν ή δύο εκπαιδευτικούς ΠΕ70 από κάθε σχολική μονάδα), στην επιμορφωτική ημερίδα με θέμα: «Όλα τα παιχνίδια για όλα τα παιδιά», τη Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 10:00-13:00.