ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ των ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΩΝ των υποψηφίων αναπληρωτών ΕΕΠ και ΕΒΠ για το σχολικό έτος 2018-2019
19032024Τρι

eidikiagogi1

ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ των ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΩΝ

των υποψηφίων αναπληρωτών ΕΕΠ και ΕΒΠ για το σχολικό έτος 2018-2019

Οι υποψήφιοι ΕΕΠ και ΕΒΠ οι οποίοι επιθυμούν να τροποποιήσουν τις προτιμήσεις που κατέγραψαν στην αίτηση-δήλωση υποψηφίου, και ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ, έχουν τη δυνατότητα να υποβάλλουν επικαιροποίηση των προτιμήσεών τους ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ & ΜΟΝΟ ηλεκτρονικά μέσω της νέας εφαρμογής «Τροποποίηση Προτιμήσεων Αναπληρωτών ΕΕΠ-ΕΒΠ Κεντρικής Μακεδονίας 2018» η οποία φιλοξενείται στην ιστοσελίδα της ΠΔΕ Κεντρικής Μακεδονίας στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://formspde.minedu.gov.gr/kmaked/protimiseis

• ΧΡΟΝΟΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ: από Δευτέρα 02-07-2018 έως και Παρασκευή 13-07-2018.
  • ΤΡΟΠΟΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ: Αποκλειστικά ηλεκτρονικά στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://formspde.minedu.gov.gr/kmaked/protimiseis

Η εφαρμογή θα είναι διαθέσιμη όλο το 24ωρο.

Επειδή είναι πιθανόν να παρατηρηθούν καθυστερήσεις στην ηλεκτρονική πλατφόρμα λόγω της μαζικής προσπάθειας πρόσβασης, προτείνουμε στους υποψήφιους να επιχειρούν την είσοδο τους και κατά τις μεσημβρινές ή βραδινές ώρες.

Οι υποψήφιοι ΕΒΠ δικαιούνται να επιλέξουν μόνο Διευθύνσεις Εκπαίδευσης, ενώ οι υποψήφιοι ΕΕΠ δικαιούνται να επιλέξουν τόσο Διευθύνσεις Εκπαίδευσης όσο και ΚΕΔΔΥ αρμοδιότητας της ΠΔΕ Κεντρικής Μακεδονίας.

Οι ήδη υποβληθείσες προτιμήσεις με την αρχική αίτηση του κάθε υποψηφίου (με αλφαβητική σειρά ανά ειδικότητα), αναρτώνται στα συνημμένα αρχεία «ΕΕΠ_ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ.xlsx» και «ΕΒΠ_ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ.xlsx»

ΠΡΟΣΟΧΗ:

ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΕΚΤΕΣ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΑΠΟΣΤΑΛΟΥΝ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΜΟΡΦΗΣ