Πρόσκληση εκπαιδευτικών σχολικών μονάδων της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας σε επιμορφωτικό σεμινάριο LAMS
19042024Παρ

Διεξαγωγή επιμορφωτικού σεμιναρίου με τη μέθοδο της μικτής μάθησης (blended learning) και θέμα:
«Διδάσκω και μαθαίνω με την υποστήριξη του LAMS" [Επίπεδο 1 για αρχαρίους]»
διάρκειας  (5) εβδομάδων τριάντα δύο (32) διδακτικών ωρών το οποίο απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς όλων των ειδικοτήτων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.
Το επιμορφωτικό σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί από 22/02/2016 έως 31/03/2016 με συνδυασμό εξ αποστάσεως (ασύγχρονης  & σύγχρονης) αλλά και δια ζώσης εκπαίδευσης.

Download this file (ATT00355-lams.doc)Eπιμορφωτικό σεμινάριο LAMS[ ]114 kB