Πρόσκληση εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ19-20 και ΤΕ01.13 των ΕΠΑΛ της Δ.Δ.Ε Αν. Θεσσαλονίκης σε ενημερωτική συνάντηση
18042024Πεμ

SXOLSYMB

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ19-20 και ΤΕ01.13 των ΕΠΑΛ της Δ.Δ.Ε. Ανατολικής Θεσσαλονίκης, εκτός αυτών του Καλλικρατικού Δήμου Πυλαίας-Χορτιάτη, να συμμετάσχουν στην ενημερωτική συνάντηση με θέμα «Προγραμματισμός εκπαιδευτικού έργου στα ΕΠΑΛ κατά το σχολικό έτος 2106-17» που θα πραγματοποιηθεί, στο αμφιθέατρο του ΕΠΑΛ Καλαμαριάς στις 12 Οκτωβρίου 2016, ημέρα Τετάρτη και ώρα 11.00 - 14.00.

Η μετακίνηση των εκπαιδευτικών θα γίνει χωρίς δαπάνη για το δημόσιο.
Δρ. Ζαχαρίας Μανουσαρίδης
Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής