Διεξαγωγή επιμορφωτικού σεμιναρίου Μαθηματικών του Νομού Χαλκιδικής με θέμα: «Προαγωγικές και απολυτήριες εξετάσεις στα Μαθηματικά Γυμνασίου - ΓΕ.Λ. - ΕΠΑ.Λ.»
19032024Τρι

SXOLSYMB

Αγαπητοί συνάδελφοι,
Σας ενημερώνω για τη διεξαγωγή επιμορφωτικού σεμιναρίου των Μαθηματικών του Νομού Χαλκιδικής, καθώς και των συναδέλφων που διδάσκουν Μαθηματικά με δεύτερη ή τρίτη ανάθεση, με θέμα:
«Προαγωγικές και απολυτήριες εξετάσεις στα Μαθηματικά Γυμνασίου - ΓΕ.Λ. - ΕΠΑ.Λ.»

Το σεμινάριο απευθύνεται σε όσους διδάσκουν Μαθηματικά (α΄, β΄, γ΄ ανάθεση) και δεν παρακολούθησαν το αντίστοιχο σεμινάριο που είχε πραγματοποιηθεί την περσινή σχολική χρονιά. Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 29 Μαρτίου 2017 στο αμφιθέατρο του ΕΠΑ.Λ. Πολυγύρου από τις 12:30 έως τις 14:00.  Στους εκπαιδευτικούς που θα συμμετάσχουν, θα χορηγηθεί βεβαίωση παρακολούθησης.

Μαρίνα Πάλλα
Σχολική Σύμβουλος Μαθηματικών