Επιμορφωτική συνάντηση εκπαιδευτικών ΠΕ07 Γερμανικής Δημοτικών σχολείων, Γυμνασίων & Λυκείων των Δ/νσεων Α/θμιας & Β/θμιας Εκπ/σης Περιφερειακής Ενότητας Πιερίας
29032024Παρ

SXOLSYMB

Αγαπητοί συνάδελφοι,
Σας προσκαλώ στην επιμορφωτική συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 3-04-2017 και ώρες 11.30- 14.30 στο 7ο Γυμνάσιο Κατερίνης με θέματα:

Εναλλακτικές μορφές αξιολόγησης σύμφωνα με το ΕΠΣ- ΞΓ

Δημιουργία δοκιμασιών αξιολόγησης σε συνάρτηση με το ΚΕΠΑ

Οι συνθετικές δημιουργικές εργασίες στο Γυμνάσιο

Παρακαλούνται οι κ.κ Διευθύντριες/ντές να ενημερώσουν τις/τους εκπαιδευτικούς του κλάδου ΠΕ07 ενυπόγραφα και να διευκολύνουν την προσέλευσή τους. Η μετακίνηση των εκπαιδευτικών θα γίνει χωρίς δαπάνη για το Δημόσιο.
Mε εκτίμηση
Η Σχολική Σύμβουλος Γερμανικής