Πρόσκληση σε Επιστημονικό Συνέδριο
18042024Πεμ

Πρόσκληση σε Επιστημονικό Συνέδριο

afisasinedriou-kateriniΣας προσκαλούμε στο Επιστημονικό Συνέδριο που διοργανώνουμε με θέμα

«Η εικόνα του ΄άλλου΄ στην εποχή μας και στον τόπο μας. Ψυχοκοινωνικές και Ποιμαντικές προσεγγίσεις. Σύγχρονες μορφές βίας»

Πέμπτη  7- Παρασκευή 8 Μαΐου

Συνεδριακό Κέντρο Κατερίνης «Εκάβη»

Ώρες διεξαγωγής του Συνεδρίου 11.00 -20.00

Συνδιοργανωτές:

-Παρατηρητήριο για την πρόληψη της σχολικής βίας και του εκφοβισμού της Π.Δ. Εκπαίδευσης Κ. Μακεδονίας

-Σχολική Σύμβουλος ΕΑΕ 10ης Εκπαιδευτικής Περιφέρειας

-Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Κατερίνης,

-1ο  Γυμνάσιο Κατερίνης

-Ένωση Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων Δήμου Κατερίνης

-Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Κατερίνης

Με την αιγίδα του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ. και της Αντιπεριφέρειας Πολιτισμού, Αθλητισμού και Παιδείας της Περιφέρειας Κ. Μακεδονίας.

Download this file (afisa.jpg)Αφίσα[ ]299 kB
Download this file (PROGRAMMA-SYNEDRIOU7-8.pdf)ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ 7 & 8 MAIOY[ ]565 kB
Download this file (Prosklisi.pdf)Πρόσκληση[ ]178 kB