Διευκρινίσεις σχετικά με την επιλογή υποψηφίων Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας
26042024Παρ

Σε συνέχεια της αριθμ. Φ.361.22 / 26 / 79840 / Ε3 / 19-5-2015     ( ΦΕΚ 915 Β΄) Υπουργικής Απόφασης που αφορά στην επιλογή των υποψηφίων Υποδιευθυντών όλων των τύπων Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και Εργαστηριακών Κέντρων, σας γνωρίζουμε, ότι οι προϋποθέσεις επιλογής και τοποθέτησης των Υποδιευθυντών σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, έχουν ως ακολούθως:

Download this file (ipodieuthintes-athmias.pdf)Σχετικό Έγγραφο[ ]250 kB