25042017Τρι

Περιφερειακής Διεύθυνσης Κεντρικής Μακεδονίας

Α.Π.Υ.Σ.Δ.Ε.

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ανανιάδης Παναγιώτης Περιφερειακός Διευθυντής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας - Πρόεδρος

Μαυρίδου Αναστασία Διευθύντρια της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας ? Τακτικό μέλος

Ρίζος Στυλιανός Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ11 του Γυμνασίου Λευκώνα Σερρών, Διευθυντής του Γυμνασίου Λευκώνα - Αιρετός εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Δ.Ε.

Λουκάς Ευάγγελος Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ03 του 3ου ΓΕ.Λ. Ευόσμου - Αιρετός εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Δ.Ε.

Κομψοπούλου Γεωργία Διοικητική υπάλληλος της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας - Γραμματέας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ (αντίστοιχα)

Αθανασόπουλος Κων/νος Διευθυντής της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κιλκίς

Κοτίνη Ισαβέλλα  Σχολική Σύμβουλος κλάδου ΠΕ19 της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας

Τενεκετζής Κων/νος Διευθυντής της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Σερρών

Ιωάννου Δημήτριος Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ03 του 3ου ΓΕ.Λ. Σταυρούπολης, Διευθυντής του 3ου ΓΕ.Λ. Σταυρούπολης - Αιρετός εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Δ.Ε.

Ξενέλης Γεώργιος Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ17.06 του 1ου ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων- Αιρετός εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Δ.Ε.

Φραγκούδη Θωμαή Διοικητική υπάλληλος της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας - Αναπληρώτρια Γραμματέας

Στις περιπτώσεις που το Συμβούλιο εξετάζει θέματα ιδιωτικών εκπαιδευτικών, θέματα ιδιοκτητών ιδιωτικών εκπαιδευτηρίων και θέματα ιδιωτικής επαγγελματικής εκπαίδευσης, αντί των αιρετών εκπροσώπων των δημοσίων εκπαιδευτικών Δ.Ε., συμμετέχουν οι οριζόμενοι από τους αντίστοιχους φορείς ως εξής:

Α. Για την εκπροσώπηση των ιδιωτικών εκπαιδευτικών λειτουργών

1. Κουρουτός Μιχάλης, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ03 της «ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Σχολής» Πατησίων

2. Βουρκούδης Απόστολος, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ18 της «Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής Θεσσαλονίκης»

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σελέκος Δημήτριος, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ02 των Ιδιωτικών Εκπαιδευτηρίων «ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ»

2. Βαλσαμίδης Απόστολος, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ04 των Ιδιωτικών Εκπαιδευτηρίων «ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ»

Β. Για την εκπροσώπηση των ιδιοκτητών ιδιωτικών εκπαιδευτηρίων

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Γκροζούδης Χρήστος, «ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ»

2. Μαντουλίδου Αικατερίνη, «ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ»