Ενημέρωση για τη λειτουργία της νέας ιστοσελίδας www.omathimatikos.gr
29032024Παρ

omathimatikos

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για τη λειτουργία της νέας ιστοσελίδας (www.omathimatikos.gr).
Σας καλούμε να περιηγηθείτε στις σελίδες του διαδικτυακού τόπου «Ο ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ» - «Ο μαθηματικός στο σχολείο και στην καθημερινότητα» να κατεβάσετε εκπαιδευτικό υλικό από μία μεγάλη συλλογή βιβλίων, θεμάτων εξετάσεων, επιμορφωτικού και ψηφιακού υλικού για όλες τις τάξεις Γυμνασίου ? Λυκείου και Δημοτικού.
Μπορείτε επίσης να ενημερωθείτε για όλα τα τρέχοντα εκπαιδευτικά νέα, να διαβάσετε και σχολιάστε διάφορα άρθρα φιλοσοφικού, εκπαιδευτικού και επιστημονικού περιεχομένου.