Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας
29032024Παρ

Αποτελέσματα Διαγωνισμού Euroscola 2013-14

euroscola-logoΣχετικά με το διαγωνισμό στο πλαίσιο του Προγράμματος EUROSCOLA 2013-14, σας κοινοποιούμε:

1. 1.Πίνακα μαθητών και μαθητριών που συμμετείχαν στο διαγωνισμό.
  2. 2.Πίνακα μαθητών και μαθητριών που είχαν δηλώσει συμμετοχή, αλλά δεν προσήλθαν στα διαγωνιστικά κέντρα.
  3. 3.Πίνακα επιτυχόντων και επιλαχόντων μαθητών.
  4. 4.Ενημερωτικό σημείωμα για τους μαθητές και τις μαθήτριες που συμμετείχαν στο διαγωνισμό.