Ημερίδα: «Πρόληψη και αντιμετώπιση της βίας στο σχολείο και στο σπίτι»
28032024Πεμ

Ημερίδα: «Πρόληψη και αντιμετώπιση της βίας στο σχολείο και στο σπίτι»

Η Αντιδημαρχία Παιδείας, Αθλητισμού και Νεολαίας Δήμου Νάουσας, το Δημοτικό Σχολείο Νάουσας, το 5ο Δημοτικό Σχολείο Νάουσας & το 3ο Γυμνάσιο Νάουσας, ο Σχολικός Σύμβουλος Δημοτικής Εκπαίδευσης  2ης Εκπαιδευτικής Περιφέρειας Ημαθίας, Πέτρος Σταγιόπουλος και η Α.Μ.Κ.Ε. «Mom in action», σε συνεργασία με το Παρατηρητήριο Σχολικής Βίας & Εκφοβισμού της Περιφερειακής Δ/νσης Α/θμιας & Β/θμιας Εκπ/σης Κεντρικής Μακεδονίας, διοργανώνουν Ημερίδα, με θέμα: «ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ ΒΙΑΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ» την Κυριακή 15 Μαρτίου 2015 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Κέντρου Τεκμηρίωσης Βιομηχανικής Κληρονομιάς «ΕΡΙΑ» και ώρα έναρξης 10:30.
Η ημερίδα τελεί υπό την στήριξη των Διευθύνσεων Α/θμιας & Β/θμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας.

Download this file (u0394u0395u039Bu03A4u0399u039F  u03A4u03A5u03A0u039Fu03A5.do c.doc)Δελτίο Τύπου[ ]570 kB
Download this file (bullying prosklisi-1.pdf)Πρόσκληση[ ]1223 kB