Σχολική Βία: Live streaming
29032024Παρ

Σχολική Βία: Live streaming

Σας ενημερώνουμε ότι το διήμερο επιμορφωτικό σεμινάριο θα μεταδοθεί σε ζωντανή μετάδοση μέσω της υπηρεσίας ζωντανών μεταδόσεων του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου (live streaming). Όσοι δεν παρευρεθούν στο επιμορφωτικό σεμινάριο, καθώς και το σύνολο των εκπαιδευτικών (ΟΔΠ), θα μπορέσουν να το παρακολουθήσουν μέσω των ακόλουθων συνδέσμων:

Μετά το τέλος του επιμορφωτικού σεμιναρίου, όλες οι ομιλίες των εισηγητών του σεμιναρίου, θα είναι διαθέσιμες στην ιστοσελίδα μας www.stop-bullying.gr σε μορφή video προσβάσιμες από όλους.

Download this file (2015-04-21-6578-poster.pdf)Poster[ ]2218 kB
Download this file (2015-04-21-6578-programma.pdf)Πρόγραμμα[ ]1025 kB