Προσωρινός Πίνακας Μοριοδότησης Συντονιστών ΠΔΕ και Υπευθύνων ΔΔΕ για τη Μαθητεία
29032024Παρ

mathiteia-epal2

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας ανακοινώνει τον προσωρινό Πίνακα Μοριοδότησης της διαδικασίας επιλογής Συντονιστών ΠΔΕ και Υπευθύνων ΔΔΕ για τη Μαθητεία, σύμφωνα με τις με αριθμ. πρωτ. 140346/Κ5/03-11-2021 και 138797/Κ5/01-11-2021 Αποφάσεις της Γενικής Γραμματείας Επαγγελματικής Εκπαίδευσης Κατάρτισης, δια Βίου Μάθησης. Επί του προσωρινού πίνακα μπορούν να ασκηθούν ενστάσεις από την Τρίτη 14 Δεκεμβρίου μέχρι και την Πέμπτη  16 Δεκεμβρίου 2021.

Θεσσαλονίκη, 13/12/2021

Ο Συντονιστής Διαδικασίας Μοριοδότησης