Προσλήψεις Υποψηφίων Αναπληρωτών κλαδου ΕΒΠ σε ΣΜΕΑΕ & Σχολικές Μονάδες Γενικής Παιδείας
16042024Τρι

eidikiagogi02

ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΕΒΠ σε ΣΜΕΑΕ & ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας ανακοινώνονται οι προσλήψεις υποψηφίων αναπληρωτών ΕΙΔΙΚΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (ΕΒΠ) σε ΣΜΕΑΕ και σε Σχολικές Μονάδες Γενικής Παιδείας.

Οι αναπληρωτές των οποίων τα ονόματα αναφέρονται στα συνημμένα αρχεία Απόφασης Πρόσληψης αναπληρωτών ΕΒΠ «21529_ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΕΒΠ_ΠΕΠ_5008901_7ΗΥΙ4653ΠΣ-ΧΤ9.pdf» και «21530_ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΕΒΠ_5009808_ΩΟΘΣ4653ΠΣ-ΓΚΑ.pdf»:

Να προσέλθουν τη Δευτέρα 25-09-2017 και από ώρα 08:00 στα γραφεία των Δ/νσεων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης στις οποίες τοποθετούνται προκειμένου να γίνει η αναγγελία πρόσληψης τους.

και στη συνέχεια την ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ (Δευτέρα 25-09-2017)

Να προσέλθουν στα γραφεία της ΠΕΡΙΦΕΡEΙΑΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Λεωφ. Γεωργικής Σχολής 65, προκειμένου να αναλάβουν υπηρεσία και να υπογράψουν τη σχετική σύμβαση εργασίας.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ

ΟΛΟΙ οι υποψήφιοι θα πρέπει να προσκομίσουν σε ευκρινείς φωτοτυπίες τα κάτωθι δικαιολογητικά:

• Αποδεικτικά έγγραφα για το ΑΦΜ, ΑΜΚΑ, Αρ. Μητρώου ΙΚΑ
  • Ταυτότητα
  • Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης τελευταίου τριμήνου (ΜΟΝΟ για οι έγγαμοι)
  • Φωτοτυπία της 1ης σελίδας βιβλιαρίου της ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ για το ΙΒΑΝ
  • Βεβαιώσεις προϋπηρεσίας και αναλυτική κατάσταση ενσήμων