Απόφαση τοποθέτησης αναπληρωτών ΕΕΠ Β΄ φάσης σε Σχολικές Μονάδες των ΣΔΕΥ της ΠΔΕ Κεντρικής Μακεδονίας
19032024Τρι

eidiki-agwgi 2019 d

Απόφαση τοποθέτησης αναπληρωτών ΕΕΠ Β΄ φάσης προσλήψεων, σε Σχολικές Μονάδες των ΣΔΕΥ, στο πλαίσιο της Πράξης: «ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΩΝ ΔΟΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 2021-2022» με κωδικό ΟΠΣ: 5131678, με συγχρηματοδότηση από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο, στο πλαίσιο των Αξόνων Προτεραιότητας 6, 8 και 9, του ΕΠ «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση» του ΕΣΠΑ 2014-2020.