Επιμορφωτική συνάντηση των καθηγητών κλάδου ΠΕ10 Κοινωνιολόγων
19042024Παρ

Επιμορφωτική συνάντηση των καθηγητών κλάδου ΠΕ10 Κοινωνιολόγων

SXOLSYMB

Σας παρακαλώ να ενημερώσετε τους εκπαιδευτικούς της ειδικότητας των Κοινωνιολόγων-(ΠΕ 10) που υπηρετούν στην περιοχή ευθύνης σας, για την επιμορφωτική συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 04-10-2016 και ώρα 12.00-14.00 στο 7ο ΓΕΛ Καλαμαριάς (Αδριανουπόλεως 2, Καλαμαριά-πρώην Express Service), με θέμα: «Προγραμματισμός διδακτικού έργου σχολ. έτους 2016-17». Παρακαλούνται οι κ.κ Διευθυντές/ντριες να διευκολύνουν την προσέλευση των εκπαιδευτικών. Η μετακίνησή τους δεν θα βαρύνει το Δημόσιο.

Π. Μιμιλίδου

Σχολική Σύμβουλος