Πρόσκληση συμμετοχής σε επιμορφωτική συνάντηση με θέμα «Οδηγίες για τη διδασκαλία των μαθημάτων Πληροφορικής» για τους καθηγητές Πληροφορικής ΠΕ19-20 των ΓΕΛ
29032024Παρ

SXOLSYMB

Για τους εκπ/κους κλάδου ΠΕ19-20 στις:

1) Σχολικές μονάδες των ΓΕΛ της Δυτικής Θεσσαλονίκης εκτός από τους καλλικρατικούς δήμους Βόλβης και Λαγκαδά
2) Σχολικές μονάδες των ΓΕΛ της Ανατολικής Θεσσαλονίκης του καλλικρατικού δήμου Πυλαίας?Χορτιάτη

Αγαπητοί Συνάδελφοι, σας προσκαλώ σε επιμορφωτική συνάντηση θέμα «Οδηγίες για τη διδασκαλία των μαθημάτων Πληροφορικής» που θα πραγματοποιηθεί στην Δ/νση της Δυτικής Θες/νικης την Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 12.00 ? 14.00. Η συμμετοχή των εκπαιδευτικών είναι προαιρετική και η μετακίνησή τους θα γίνει χωρίς δαπάνη για το δημόσιο. Παρακαλούνται οι διευθυντές να ενημερώσουν ενυπόγραφα τους εκπαιδευτικούς ΠΕ19 και ΠΕ20.

Σοφία Τζελέπη
Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής