Πρόσκληση καθηγητών Πληροφορικής Γυμνασίων, ΓΕΛ και ΕΠΑΛ της Δ.Δ.Ε Χαλκιδικής σε ενημερωτική συνάντηση
29032024Παρ

SXOLSYMB

Καλούνται οι καθηγητές ΠΕ19, ΠΕ20 που υπηρετούν σε Γυμνάσια, ΓΕΛ και ΕΠΑΛ της Δ.Δ.Ε. Χαλκιδικής, να συμμετάσχουν στην ενημερωτική συνάντηση με θέμα «Διδασκαλία μαθημάτων πληροφορικής σε Γυμνάσια, ΓΕΛ & ΕΠΑΛ κατά το σχολ. έτος 2106-17» που θα πραγματοποιηθεί, στο αμφιθέατρο του ΕΠΑΛ Πολυγύρου στις 05 Οκτωβρίου 2016, ημέρα Τετάρτη και ώρα 11.00 - 14.00.Η μετακίνηση των εκπαιδευτικών θα γίνει χωρίς δαπάνη για το δημόσιο.

Δρ. Ζαχαρίας Μανουσαρίδης
Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής