Ενημερωτική συνάντηση εκπαιδευτικών Φυσικής Αγωγής Α/θμιας και Β/θμιας του Νομού Σερρών
28032024Πεμ

SXOLSYMB

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί Φυσικής Αγωγής Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης της Περιφερειακής Ενότητας Σερρών να παραβρεθούν στην ενημερωτική συνάντηση με το Σχολικό τους Σύμβουλο την Πέμπτη 6/10/2016, ώρα 12.00-14.30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του ΕΕΕΕΚ Σερρών. Τα θέματα της ενημερωτικής συνάντησης είναι: Αλλαγές στο δημοτικό και το γυμνάσιο ? Προγραμματισμός διδακτικού έργου ? Σχεδιασμός και οργάνωση του μαθήματος ? Αξιολόγηση μαθητών ? Αθλητικές δραστηριότητες. Παρακαλούνται οι Διευθυντές των σχολικών μονάδων να διευκολύνουν την προσέλευση των εκπαιδευτικών τροποποιώντας τα ωρολόγια προγράμματα των μαθημάτων. Η μετακίνηση των εκπαιδευτικών θα γίνει χωρίς δαπάνη για το δημόσιο.

Ο Σχολικός Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής
Δρ. Απόστολος Ντάνης