Πρόσκληση για επιμορφωτικές συναντήσεις εκπαιδευτικών ΠΕ16 των σχολείων Δυτικής και Ανατολικής Θεσσαλονίκης
20042024Σαβ

SXOLSYMB

Παρακαλώ οι καθηγητές και καθηγήτριες ΠΕ16 που υπηρετούν στα σχολεία της Δευτεροβάθμιας Δυτικής και Ανατολικής Θεσσαλονίκης να προσέλθουν στην επιμορφωτική-παιδαγωγική συνάντηση που οργανώνει η Σχολική Σύμβουλος μουσικών (ΠΕ16) Δρ. Γεωργία Μαρία Τσερπέ με θέμα «Αλλαγές στις σπουδές Γυμνασίου-Λυκείου. Οδηγίες για το μάθημα της μουσικής». Οι συναντήσεις θα πραγματοποιηθούν:

- Για τους καθηγητές Δ/θμιας Δυτικής Θεσσαλονίκης την Πέμπτη 20/10/2016, ώρα 12.00-14.00, στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων της Δ/νσης Δυτικής Θεσσαλονίκης (Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη)
- Για τους καθηγητές Δ/θμιας Ανατολικής Θεσσαλονίκης την Πέμπτη 3/11/2016, ώρα 12.00-14.00, στο 14ο Γυμνάσιο-Λύκειο (αίθ. Αμφιθεάτρου Λυκείου) Ανατ. Θεσσαλονίκης (Γ. Παπανδρέου και Σοφούλη 13)

Η Σχολική Σύμβουλος μουσικών ΠΕ16
Δρ. Γεωργία Μαρία Τσερπέ