Επιμορφωτική Ημερίδα Φιλολόγων των ΕΠΑΛ αρμοδιότητας των σχολικών Συμβούλων ΠΕ02 κ.κ. Αναστασίας Βακαλούδη, Ιωάννας Βορβή και Θεοδώρας Χασεκίδου-Μάρκου
24042024Τετ

SXOLSYMB

Αγαπητοί/ές συνάδελφοι,

Σας ενημερώνουμε ότι θα πραγματοποιηθεί Επιμορφωτική Ημερίδα με θέμα:
«Διδασκαλία των φιλολογικών μαθημάτων στα ΕΠΑΛ»,
για τους/τις Φιλολόγους και καθηγητές/τριες άλλων ειδικοτήτων που διδάσκουν το μάθημα της Ιστορίας, τη Δευτέρα 31/10/2016, ώρες 11.45 έως 14.00, στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων της Περιφερειακής Διεύθυνσης Κ. Μακεδονίας, (κτίριο ZEDA, Λεωφόρος Γεωργικής Σχολής 65).

Οι ΣΣ Φιλολόγων ΔΔΕ Ανατολικής Θεσσαλονίκης
Αναστασία Βακαλούδη
Ιωάννα Βορβή
Θεοδώρα Χασεκίδου-Μάρκου