Συνάντηση Περιφερειακού Διευθυντή με Διευθυντές Σχολ. Μονάδων Α/θμιας Δυτ. Θεσσαλονίκης
29032024Παρ

11-6-2019

Την Τρίτη 11.06.2019 πραγματοποιήθηκε συνάντηση του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης με τους Διευθυντές Σχολικών μονάδων της Δυτικής Θεσσαλονίκης.

Στη συνάντηση, παρουσία του Διευθυντή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Θεσσαλονίκης κ. Γεωργίου, παρουσιάστηκε το πλάνο λειτουργίας της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης για την επόμενη τριετία από τον Περιφερειακό Διευθυντή. Στη συνέχεια ακούστηκαν οι προβληματισμοί και οι προτάσεις των Διευθυντών σε μια πολύ εποικοδομητική συζήτηση.

Στο τέλος χαράχτηκε ο προγραμματισμός και ο στρατηγικός σχεδιασμός για την επόμενη σχολική χρονιά.