Απολογιστική Συνάντηση με Διευθυντές Εκπαίδευσης και Συντονιστές Εκπαιδευτικού Έργου Κεντρικής Μακεδονίας
16042024Τρι

Την Πέμπτη 4 Ιουλίου 2019 πραγματοποιήθηκε συνάντηση του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης με τους Διευθυντές Εκπαίδευσης και τους Συντονιστές Εκπαιδευτικού Έργου Κεντρικής Μακεδονίας στα γραφεία της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης.  Στην συνάντηση έγινε απολογισμός της προηγούμενης σχολικής χρονιάς και συζητήθηκε ο προγραμματισμός δράσεων και ενεργειών για το νέο σχολικό έτος 2019-2020.

Η συζήτηση πραγματοποιήθηκε μέσα σε ένα πλαίσιο απόλυτης συνεργασίας και σύμπνοιας όλων των εμπλεκόμενων φορέων.