Εγκαίνια των νέων κτιριακών εγκαταστάσεων του 17ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμαριάς
20042024Σαβ

Την Τετάρτη 4 Απριλίου 2012, πραγματοποιήθηκαν τα εγκαίνια των νέων κτιριακών εγκαταστάσεων του 17ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμαριάς (Καισαρείας-Λασσάνη).

Στα εγκαίνια παρευρέθηκαν ο Περιφερειακός Διευθυντής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας κ. Θεόδωρος Καρτσιώτης, ο Δήμαρχος Καλαμαριάς κ. Θεοδόσης Μπακογλίδης, η Διευθύντρια του σχολείου κα Γιούλη Καφετζή, καθώς επίσης και γονείς και κηδεμόνες.

Παράλληλα εγκαινιάστηκε έκθεση ζωγραφικής της Αναστασίας Μιχαηλίδου με θέμα «Άνθρωποι του κόσμου». Η έκθεση θα λειτουργεί από 4/4 έως 6/5/2012.

Download this file (Egkainia_17ou_Dimotikou_Sxoleiou_Kalamarias.zip)Egkainia_17ou_Dimotikou_Sxoleiou_Kalamarias.zip[ ]899 kB