24042024Τετ

Προειδοποίηση

JFolder: :files: Η διαδρομή δεν καταλήγει σε φάκελο. Διαδρομή: /var/www/html/site/images/toyrnouapodosfairou2012

Ειδοποίηση

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/toyrnouapodosfairou2012

Την Παρασκευή 25 Μαΐου 2012 στο Καυτανζόγλειο Στάδιο, πραγματοποιήθηκε η τελετή έναρξης τουρνουά ποδοσφαίρου μαθητών και μαθητριών Δημοτικών Σχολείων Περιφερειακής Ενότητας Θεσσαλονίκης. Το τουρνουά διοργανώνεται από την Περιφερειακή Διεύθυνση Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας, την Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας και τις Διευθύνσεις Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής και Δυτικής Θεσσαλονίκης και την υποστήριξη του Δήμου Αμπελοκήπων, της Ε.Π.Σ.Μ. και της Διοικούσας Επιτροπής Καυτανζογλείου Σταδίου....

Φωτογραφικό Υλικό

{gallery}toyrnouapodosfairou2012{/gallery}

Download this file (2012.05.25 .doc)2012.05.25 .doc[Τουρνουά ποδοσφαίρου μαθητών και μαθητριών Δημοτικών Σχολείων Περιφερειακής Ενότητας Θεσσαλονίκης]67 kB