Χριστουγεννιάτικα Κάλαντα από το ΤΕΕ ΕΙδικής Αγωγής Β Βαθμίδας
20042024Σαβ

Χριστουγεννιάτικα Κάλαντα από το ΤΕΕ ΕΙδικής Αγωγής Β Βαθμίδας

Μηνύματα ελπίδας και αισιοδοξίας έστειλαν οι μαθητές και οι μαθήτριες του ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής Β? Βαθμίδας την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου στα γραφεία της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας.

Οι μαθητές, με την καθοδήγηση των εκπαιδευτικών τους, είπαν τα κάλαντα και τραγούδησαν στον Περιφερειακό Διευθυντή Εκπαίδευσης κ. Καρατάσιο και στους υπαλλήλους της Περιφερειακής Διεύθυνσης, κάνοντας την ατμόσφαιρα ιδιαίτερα ζεστή και εορταστική.

Ο Περιφερειακός Διευθυντής κ. Καρατάσιος ευχαρίστησε τους μαθητές και τις μαθήτριες και συνεχάρη το προσωπικό του σχολείου για το έργο που επιτελεί με σεβασμό και αγάπη στη διαφορετικότητα!
Στο τέλος της εκδήλωσης, ο Περιφερειακός Διευθυντής προσέφερε δώρα στα παιδιά και ευχήθηκε σε όλους καλά Χριστούγεννα με υγεία και να περάσουν όμορφα τις γιορτές μαζί με τις οικογένειες τους.

Κάλαντα Ειδικού Σχολείου