Προσωρινοί Πίνακες αιτούμενων μελών ΕΕΠ για μεταθέσεις σε ΣΜΕΑΕ και ΚΕΣΥ για το σχολικό έτος 2018-19
28032024Πεμ

perif

Προσωρινοί Πίνακες αιτούμενων μελών ΕΕΠ για μεταθέσεις σε ΣΜΕΑΕ και ΚΕΣΥ για σχολικό έτος 2018-19

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας ανακοινώνει την ανάρτηση των προσωρινών πινάκων κατά κλάδο με το ονοματεπώνυμο των αιτουμένων μελών ΕΕΠ, καθώς και τις μονάδες μετάθεσης κατά κριτήριο και στο σύνολό τους, προς ενημέρωση των αιτούντων, σύμφωνα με την υπ' αρ. 92519/Ε4/7-6-2019 εγκύκλιο του ΥΠΠΕΘ με θέμα: «Μεταθέσεις Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (Ε.Β.Π.) σε ΣΜΕΑΕ και ΚΕΣΥ για το σχολικό έτος 2018-19».

Ενστάσεις κατά του πίνακα μπορούν να υποβληθούν στην Περιφερειακή Διεύθυνση Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης Κεντρικής Μακεδονίας από 22/7/2019 έως 25/7/2019.

Download this file (ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ.xlsx)ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ.xlsx[ ]32 kB