Ανακοινώσεις μετάταξης
28032024Πεμ

Ανακοινώσεις μετάταξης

perif

1. Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μετατάξεις εκπαιδευτικών της Σιβιτανιδείου Δημόσιας Σχολής Τεχνών και Επαγγελμάτων (Σ.Δ.Σ.Τ.Ε.) στη Δευτεροβάθμια Δημόσια Εκπαίδευση και εκπαιδευτικών της Δευτεροβάθμιας Δημόσιας Εκπαίδευσης στη Σιβιτανίδειο Δημόσια Σχολή Τεχνών και Επαγγελμάτων (Σ.Δ.Σ.Τ.Ε.) για το σχολικό έτος 2021-2022.

2. Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μετατάξεις εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας, Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης, Δ/θμιας Εκκλησιαστικής Εκπ/σης και μελών Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού σχολικού έτους 2021-2022.

Download this file (60ΔΞ46ΜΤΛΗ-ΙΧ5.pdf)60ΔΞ46ΜΤΛΗ-ΙΧ5.pdf[ ]3604 kB
Download this file (ΨΥΒΤ46ΜΤΛΗ-9Υ5.pdf)ΨΥΒΤ46ΜΤΛΗ-9Υ5.pdf[ ]3646 kB