Σχολικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης
28032024Πεμ

Σχολικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη 31 Ιουλίου 2012

Οι Σχολικοί Σύμβουλοι Ν. Θεσσαλονίκης, ύστερα από την αναγγελία του θανάτου του πνευματικού ανθρώπου Χρίστου Τσολάκη, Ομότιμου Καθηγητή του Α.Π.Θ. και πρώην Σχολικού Συμβούλου Φιλολόγων Θεσσαλονίκης, εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στην οικογένεια του και αποφασίζουν:

Να κατατεθεί αντί στεφάνου χρηματικό ποσό στο Σύλλογο Αποφοίτων Φιλοσοφικής Σχολής Α.Π.Θ. «Ο Φιλόλογος».

Οι Σχολικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης