Επιμορφωτική ημερίδα με θέμα: Ανθρώπινα Δικαιώματα και το Μεταναστευτικό - Προσφυγικό Ζήτημα στην Ελλάδα
29032024Παρ

UN-Academic-Impact1η Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Στο πλαίσιο δράσεων του Δικτύου AcademicImpact του ΟΗΕ, ο σχολικός σύμβουλος Νομικών-Πολιτικών επιστημών Ιωάννης Αδαμόπουλος και το παράρτημα της Πανελλήνιας Ενωσης Νομικών-Πολιτικών Επιστημών στη Θεσσαλονίκη, με τη συνεργασία της σχολής Κοινωνικών, Ανθρωπιστικών επιστημών και Τεχνών του Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, πρόκειται να πραγματοποιήσουν το Σάββατο 13 Φεβρουαρίου, επιμορφωτική ημερίδα, με θέμα:

Ανθρώπινα Δικαιώματα

και το Μεταναστευτικό-Προσφυγικό Ζήτημα στην Ελλάδα

Download this file (prosklisi-programma-imeridas.pdf)Πρόσκληση - Πρόγραμμα[ ]317 kB