Α/ΘΜΙΑ - Αποφάσεις Αποσπάσεων / Ανακλήσεων σε Φορείς / Διευθύνσεις
29032024Παρ

Α/ΘΜΙΑ - Αποφάσεις Αποσπάσεων / Ανακλήσεων σε Φορείς / Διευθύνσεις

Αποσπάσεις Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης από ΚΕ.Δ.Δ.Υ. ή Π.Υ.Σ.Π.Ε. σε Σ.Μ.Ε.Α.Ε. για το διδακτικό έτος 2015-2016.
Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στα Κέντρα Διαφοροδιάγνωσης, Διάγνωσης και Υποστήριξης Ειδικών Εκπαιδευτικών Αναγκών (ΚΕ.Δ.Δ.Υ.) σχολικού έτους 2015-2016.
Απόσπαση εκπαιδευτικού Π.Ε. στο Κέντρο Ελληνικής Γλώσσας για το σχολικό έτος 2015-2016.
Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στα Δημόσια Ι.Ε.Κ. για το σχολικό έτος 2015-2016.
Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Π.Ε. στην Ακαδημία Αθηνών για το σχολικό έτος 2015-2016.
Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Π.Ε. στα Πανεπιστήμια και Τ.Ε.Ι. για το σχολικό έτος 2015-2016.
Συμπληρωματικές αποσπάσεις και ανακλήσεις αποσπάσεων εκπαιδευτικών Α/θμιας Εκπ/σης σε Περιφερειακές Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και σε Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης για το σχολικό έτος 2015-2016.
Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στο Ινστιτούτο Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Ι.Ε.Π.) για το σχολικό έτος 2015-2016.