Ανάθεση ταξιδιωτικών υπηρεσιών στο πλαίσιο του προγράμματος Euroscola 2019-2020
19042024Παρ

Ανάθεση ταξιδιωτικών υπηρεσιών στο πλαίσιο του προγράμματος Euroscola 2019-2020

euroscola 1

ΘΕΜΑ: Ανάθεση ταξιδιωτικών υπηρεσιών στο πλαίσιο του προγράμματος Euroscola 2019-2020

Σας γνωρίζουμε ότι, κατόπιν συνεδρίασης της επιτροπής αξιολόγησης προσφορών στην οποία συμμετείχαν η Προϊσταμένη Τμήματος Β΄ Οικονομικών Υποθέσεων της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας, ο Πρόεδρος της Ομοσπονδίας Γονέων και Κηδεμόνων Κεντρικής Μακεδονίας, τα δύο αιρετά μέλη του ΑΠΥΣΔΕ και οι τρεις εκπαιδευτικοί-συνοδοί, σύμφωνα με το με αρ. πρωτ.150/08-01-2020 (Α.Δ.Α. ΨΗΚ546ΜΤΛΗ-ΨΑΝ) έγγραφό μας, η ανάθεση των ταξιδιωτικών υπηρεσιών για τη μετάβαση, διαμονή και επιστροφή των είκοσι τεσσάρων (24) μαθητών και των τριών (03) συνοδών στο Στρασβούργο, στο πλαίσιο του διαγωνισμού Euroscola σχολικού έτους 2019-2020, έγινε στο πρακτορείο με τίτλο «TEMPI HOLIDAYS», διότι κρίθηκε καταλληλότερη όσον αφορά στα ποσοτικά και ποιοτικά κριτήρια επιλογής γραφείου γενικού τουρισμού.

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας
Αλέξανδρος Κόπτσης