Προσωρινός αξιολογικός πίνακας κατάταξης των δεκτών υποψήφιων κατά κλάδο & ειδικότητα για την πλήρωση κενών θέσεων θητείας σε Π.Σ. και ΠΕΙ.Σ. Κεντρικής Μακεδονίας 2023-2024

Η Περιφερειακή Επιτροπή Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων (Π.Ε.Π.Π.Σ.) Κεντρικής Μακεδονίας ανακοινώνει:

τον προσωρινό αξιολογικό πίνακα κατάταξης των δεκτών υποψηφίων με τον κωδικό αίτησής τους κατά κλάδο και ειδικότητα, σύμφωνα με τα κριτήρια και τη μοριοδότηση, για την πλήρωση κενών θέσεων θητείας στα Π.Σ. και ΠΕΙ.Σ. της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας για το σχολικό έτος 2023-2024.

Οι υποψήφιοι μπορούν να υποβάλουν ένσταση κατά του προσωρινού αξιολογικού πίνακα στην ηλεκτρονική πλατφόρμα των αιτήσεων, εφόσον κρίνουν ότι συντρέχει λόγος, ενώπιον της Π.Ε.Π.Π.Σ. Κεντρικής Μακεδονίας, μέσα σε αποκλειστική προθεσμία τριών (3) εργάσιμων ημερών από την επομένη της ανάρτησης των πινάκων, ήτοι από την Τετάρτη 19-07-2023 και ώρα 10:00 έως την Παρασκευή 21-07-2023 και ώρα 23:59.

ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΣΗ ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΘΗΤΕΙΑ ΣΕ ΠΣ & ΠΕΙ.Σ. ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2023-2024