ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΙΝΑΚΩΝ ΔΕΚΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΕ ΘΗΤΕΙΑ ΣΕ Π.Σ. ΚΑΙ ΠΕΙ.Σ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Προθεσμία ενστάσεων από την Τετάρτη 12-07-2023 και ώρα 00:05 έως την Παρασκευή 14-07-2023 και ώρα 15:00

Η Περιφερειακή Επιτροπή Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων (Π.Ε.Π.Π.Σ.) Κεντρικής Μακεδονίας ανακοινώνει:

1) τον πίνακα Ι των υποψηφίων που γίνονται δεκτοί στη διαδικασία επιλογής των εκπαιδευτικών που θα στελεχώσουν με θητεία τα Π.Σ. και ΠΕΙ.Σ. της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας για το σχολικό έτος 2023-2024, με ονοματεπώνυμο κατ΄ αλφαβητική σειρά.

2) τον πίνακα ΙΙ των υποψηφίων που δεν γίνονται δεκτοί στη διαδικασία επιλογής των εκπαιδευτικών που θα στελεχώσουν με θητεία τα Π.Σ. και ΠΕΙ.Σ. της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας για το σχολικό έτος 2023-2024, με τον κωδικό της αίτησής τους κατ΄ αύξουσα σειρά και την αιτιολογία απόρριψής τους.

Οι υποψήφιοι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά ένσταση κατά των πινάκων των μη δεκτών υποψηφίων μέσω της ειδικής εφαρμογής υποβολής αιτήσεων στην οποία υπέβαλαν την αίτησή τους.

Η ένσταση κατατίθεται μέσα σε αποκλειστική προθεσμία τριών (3) εργάσιμων ημερών από την επομένη της ανάρτησης των πινάκων, ήτοι από την Τετάρτη 12-07-2023 και ώρα 00:05 έως την Παρασκευή 14-07-2023 και ώρα 15:00.

ΠΙΝΑΚΑΣ Ι ΔΕΚΤΩΝ_ΠΕΠΠΣ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΙΝΑΚΑΣ ΙΙ_ΜΗ ΔΕΚΤΩΝ_ΠΕΠΠΣ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ