Λήξη προθεσμίας: Τρίτη 14 Φεβρουαρίου 2023

από kmakedit
Δημοσιεύτηκε: Τελευταία ενημέρωση: 129 προβολές

Δελτίο Τύπου

Υπενθύμιση για την έκδοση προκήρυξης διαγωνισμού για την εισαγωγή υποψηφίων στις Σχολές Λιμενικού Σώματος με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων.

Υπενθυμίζεται ότι, σύμφωνα με την σχετική προκήρυξη του Υπουργείου Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής η προθεσμία της υποβολής ηλεκτρονικά Αίτησης-Δικαιολογητικών των υποψηφίων για τη συμμετοχή τους στις προκαταρκτικές εξετάσεις (ΠΚΕ) των Σχολών Λιμενικού Σώματος λήγει την Τρίτη 14 Φεβρουαρίου 2023.

Η προκήρυξη διαγωνισμού εισαγωγής ιδιωτών στις Σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. και Δοκίμων Λιμενοφυλάκων, ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 είναι αναρτημένηστο διαδίκτυο στην ιστοσελίδα του του Λιμενικού Σώματος: www.hcg.gr.

230213_deltio typou_sxetika_me_ypenthimisi_prothesmias_gia_ LIMENIKO_2023

Μπορεί να σας ενδιαφέρουν