Ανάρτηση πινάκων δεκτών και μη δεκτών υποψηφίων για τις θέσεις Προϊσταμένων Πειραματικών Νηπιαγωγείων και Υποδιευθυντών/ντριών Πρότυπων & Πειραματικών Σχολείων (ΠΔΕ Κεντρ. Μακεδονίας)

Αναρτώνται οι πίνακες δεκτών και μη δεκτών υποψηφίων για πλήρωση με επιλογή των θέσεων Προϊσταμένων Πειραματικών Νηπιαγωγείων και Υποδιευθυντών/ντριών Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων της Π.Δ.Ε. Κεντρικής Μακεδονίας.

Οι υποψήφιοι/ιες μπορούν να υποβάλουν ένσταση κατά των πινάκων μέσα σε τρεις (3) εργάσιμες ημέρες από την επόμενη της ανάρτησής τους, ήτοι μέχρι την Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 12:00. Οι ενστάσεις υποβάλλονται μέσω της ειδικής εφαρμογής υποβολής αιτήσεων.

ΔΕΚΤΟΙ
ΜΗ ΔΕΚΤΟΙ