Συμπληρωματικές αιτήσεις για πλήρωση θέσεων Συντονιστών Μαθητείας Π.Δ.Ε. και Υπευθύνων Μαθητείας Δ.Δ.Ε.
27042024Σαβ

mathiteia-epal

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν αίτηση υποψηφιότητας για τη διαδικασία επιλογής εντός αποκλειστικής προθεσμίας, από την Τρίτη 27-06-2023 και έως Δευτέρα 03-07-2023 και ώρα 13:00 μ.μ.

Οι αιτήσεις με τον φάκελο των δικαιολογητικών θα πρέπει να αποσταλούν αποκλειστικά στις Περιφερειακές Διευθύνσεις Εκπαίδευσης με ευθύνη των υποψηφίων (με ταχυδρομείο, ταχυμεταφορά ή αυτοπροσώπως).

Download this file (2023_prosklisi_pde_dde.pdf)2023_prosklisi_pde_dde.pdf[ ]183 kB
Download this file (2023_prosklisi_v3.pdf)2023_prosklisi_v3.pdf[ ]136 kB