Επιμορφωτική συνάντηση εκπαιδευτικών ΠΕ 19- ΕΠΑΛ /ΓΕΛ Ημαθίας
26042024Παρ

Επιμορφωτική συνάντηση εκπαιδευτικών ΠΕ 19- ΕΠΑΛ /ΓΕΛ Ημαθίας

SXOLSYMB

Παρακαλούνται οι Διευθυντές των σχολικών μονάδων να ενημερώσουν τους εκπαιδευτικούς ΠΕ 19-20 για την πραγματοποίηση επιμορφωτικής συνάντησης με θέμα: «Νέα ΑΠΣ και διδακτικό υλικό».

Η επιμορφωτική συνάντηση   θα πραγματοποιηθεί 4ο ΓΕ.Λ. Βέροιας, την Τετάρτη 4 Νοεμβρίου και ώρα από 11:30 έως 14:00 μμ, με την προϋπόθεση ότι δεν θα δημιουργηθεί πρόβλημα στη λειτουργία των σχολείων.

Η επιμορφωτική συνάντηση θα υλοποιηθεί χωρίς δαπάνη για το Δημόσιο και τους συμμετέχοντες