Πρόγραμμα συνεντεύξεων για τη διαδικασία επιλογής Συντονιστών Π.Δ.Ε. και Υπευθύνων Δ.Δ.Ε. για τη Μαθητεία
27042024Σαβ

mathiteia-epal

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας ανακοινώνει πρόγραμμα συνεντεύξεων υποψηφίων για τη διαδικασίας επιλογής Συντονιστών Π.Δ.Ε. και Υπευθύνων Δ.Δ.Ε για τη Μαθητεία, σύμφωνα με την με αριθμ. πρωτ. 109153/Κ5/12-09-2023 Υ.Α και την με αριθμ. πρωτ. 41632/Κ5/7-4-2023 Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για πλήρωση θέσεων με επιλογή συντονιστών Π.Δ.Ε. για τη Μαθητεία και Υπευθύνων Δ.Δ.Ε. για τη Μαθητεία.

Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν μέσω τηλεδιάσκεψης. Ο σύνδεσμος θα αποσταλεί στους υποψηφίους με  ατομική πρόσκληση.

Θεσσαλονίκη, 11/07/2023

Ο Συντονιστής Διαδικασίας Μοριοδότησης