22082019Πεμ

Περιφερειακής Διεύθυνσης Κεντρικής Μακεδονίας

Α.Π.Υ.Σ.Π.Ε.

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κόπτσης Αλέξανδρος, Περιφερειακός Διευθυντής Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας - Πρόεδρος

Ράπτης Γεώργιος, Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου κλάδου ΠΕ11 του 3ου  ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Κεντρικής Μακεδονίας - Αντιπρόεδρος

Ασημακοπούλου Ζαχαρούλα, Διευθύντρια της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης - Τακτικό μέλος

Γιακουμής Ανδρέας, Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ70 του 26ου Δημοτικού Σχολείου Θεσσαλονίκης - Αιρετός εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Π.Ε.

Αγαπητός Αθανάσιος, Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ70 του 107ου Δημοτικού Σχολείου Θεσσαλονίκης - Αιρετός εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Π.Ε.

Τσίμπου Κοσμία, Διοικητική υπάλληλος της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας - Γραμματέας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ (αντίστοιχα)

Γεωργίου Χρήστος, Διευθυντής της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Θεσσαλονίκης

Δελημπανίδου Γεωργία, Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου κλάδου ΠΕ06 του 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Κεντρικής Μακεδονίας

Παπαδόπουλος Αριστείδης, Διευθυντής της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Κιλκίς

Βογιατζής Κωνσταντίνος, Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ70 του 3ου Δημοτικού Σχολείου Επανομής - Αιρετός εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Π.Ε.

Βουρτσάκη Ευαγγελία, Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ70 του 2ου Δημοτικού Σχολείου Πυλαίας, Διευθύντρια του 2ου Δημοτικού Σχολείου Πυλαίας - Αιρετή εκπρόσωπος των εκπαιδευτικών Π.Ε.

Σιαμίδου Βαλασία, Διοικητική υπάλληλος της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας - Αναπληρώτρια γραμματέας

Στις περιπτώσεις που το Συμβούλιο εξετάζει θέματα ιδιωτικών εκπαιδευτικών, θέματα ιδιοκτητών ιδιωτικών εκπαιδευτηρίων, αντί των αιρετών εκπροσώπων των δημοσίων εκπαιδευτικών Π.Ε., συμμετέχουν οι οριζόμενοι από τους αντίστοιχους φορείς ως εξής:

Α. Για την εκπροσώπηση των ιδιωτικών εκπαιδευτικών λειτουργών

1. Κουρουτός Μιχάλης, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ03 της «ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Σχολής» Πατησίων

2. Βουρκούδης Απόστολος, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ18 της «Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής Θεσσαλονίκης»

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ (αντίστοιχα)

1. Σελέκος Δημήτριος, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ02 των Ιδιωτικών Εκπαιδευτηρίων «ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ»

2. Αηδονίδης Μιλτιάδης, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ70 των «ΠΡΟΤΥΠΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ»

Β. Για την εκπροσώπηση των ιδιοκτητών Ιδιωτικών Εκπαιδευτηρίων:

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Κορυφίδης Ιωάννης, ιδιοκτήτης των Ιδιωτικών Εκπαιδευτηρίων «ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ»

2. Φρυγανιώτης Αθανάσιος, ιδιοκτήτης των Ιδιωτικών Εκπαιδευτηρίων «ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ»