02042020Πεμ
Τελ. Ενημέρωση:Πεμ, 02 Απρ 2020
Τίτλος Εμφανίσεις
Ηλεκτρονική Έκδοση Πιστοποιητικού Φοίτησης: Μια ακόμα καινοτόμος πρωτοβουλία της ΠΔΕ 1543
Αναβολή και μετάθεση 12ου Μαθητικού Συνεδρίου Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας 458
Απολογισμός Εκδήλωσης για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2020 485
Εκδήλωση για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου στο ΝΟΗΣΙΣ - 2η Ανακοίνωση 519
Προκήρυξη 12ου Μαθητικού Συνεδρίου Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας - 1η Ανακοίνωση 554
Εκδήλωση για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου στο ΝΟΗΣΙΣ 648
6o Μαθητικό Φεστιβάλ Ρομποτικής - 2η Ανακοίνωση 722
Απολογισμός Συνεδρίου «Προτάσεις Τέχνης και Πολιτισμού στην Εκπαίδευση» 381
Διοργάνωση έκθεσης με σχολικά αρχεία 516
Πρόσκληση και Πρόγραμμα για το Πανελλήνιο Συνέδριο "Προτάσεις Τέχνης και Πολιτισμού στην Εκπαίδευση" 573