Ανακοίνωση τελικών πινάκων δεκτών & μη δεκτών υποψηφίων εκπαιδευτικών με θητεία σε Π.Σ. και ΠΕΙ.Σ. Κεντρικής Μακεδονίας μετά την εξέταση ενστάσεων
27042024Σαβ

stelexoi-

Η Περιφερειακή Επιτροπή Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων (Π.Ε.Π.Π.Σ.) Κεντρικής Μακεδονίας ανακοινώνει:

1) τον τελικό πίνακα Ι των υποψηφίων που γίνονται δεκτοί στη διαδικασία επιλογής των εκπαιδευτικών που θα στελεχώσουν με θητεία τα Π.Σ. & ΠΕΙ.Σ. της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας για το σχολικό έτος 2023-2024, με ονοματεπώνυμο κατ΄ αλφαβητική σειρά, μετά την εξέταση των ενστάσεων,

2) τον τελικό πίνακα ΙΙ των υποψηφίων που δεν γίνονται δεκτοί στη διαδικασία επιλογής των εκπαιδευτικών που θα στελεχώσουν με θητεία τα Π.Σ. & ΠΕΙ.Σ. της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας για το σχολικό έτος 2023-2024, με τον κωδικό της αίτησής τους κατ΄ αύξουσα σειρά και την αιτιολογία απόρριψής τους, μετά την εξέταση των ενστάσεων.