Πρόσκληση σε επιμορφωτικές συναντήσεις θεολόγων της Περιφερειακής Ενότητας Πέλλας
07052024Τρι

SXOLSYMB

Ο Σχολικός Σύμβουλος Θεολόγων Δυτικής Μακεδονίας και Πέλλας Ανδρέας Αργυρόπουλος σας προσκαλεί στις επιμορφωτικές μας συναντήσεις, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν:

α) την 16η Οκτωβρίου, ημέρα Παρασκευή και ώρα 12:00 στο Α? ΓΕΛ Γιαννιτσών ,
β) την 19η Οκτωβρίου , ημέρα Δευτέρα, και ώρα 12:00 στο Α? ΓΕΛ Έδεσσας και
γ) την 20η Οκτωβρίου , ημέρα Τρίτη, και ώρα 12:00 στο ΓΕΛ Αριδαίας σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

12:00 -12:30 Ενημέρωση από το Σχολικό Σύμβουλο για τρέχοντα ζητήματα σχετικά με το μάθημα των Θρησκευτικών
12:30 -13:30 Ανδρέας Αργυρόπουλος, Το ερώτημα για το Θεό και οι νέοι. Όψεις ενός υπαρξιακού διαλόγου .
13:30-14:15 Συζήτηση
14:15 Λήξη επιμορφωτικής συνάντησης

Οι συναντήσεις θα διαρκέσουν έως τις 2.15 μμ και θα γίνουν χωρίς δαπάνη για το δημόσιο.

Ο Σχολικός Σύμβουλος Θεολόγων Δυτικής Μακεδονίας και Πέλλας

Ανδρέας Αργυρόπουλος