Πρόσκληση σε επιμορφωτικό σεμινάριο για τις Βιωματικές Δράσεις στην Α, Β & Γ τάξη του Γυμνασίου
07052024Τρι

SXOLSYMB

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί, που υπηρετούν στα Γυμνάσια: 1ο, 2ο, 3ο , 6ο Γ/σιο Βέροιας, Ιδιωτικό Γ/σιο Βέροιας, Γ/σιο Βεργίνας, Γ/σιο Μελίκης και Γ/σιο Ειρηνούπολης της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας και έχουν αναλάβει Βιωματικές Δράσεις για το σχολικό έτος 2015-2016, σε επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα:

«Διδακτικές προσεγγίσεις και εκπαιδευτικές πρακτικές στα αντικείμενα των Βιωματικών Δράσεων»
που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 8 Οκτωβρίου 2015 και ώρα 12:00-14:00, στο 3ο Γυμνάσιο Βέροιας.

Παρακαλούνται οι διευθυντές των σχολείων να διευκολύνουν τη συμμετοχή των εκπαιδευτικών.

Η Σχολική Σύμβουλος Θεολόγων
Δρ. Μαρία Συργιάννη

Η Σχολική Σύμβουλος Φιλολόγων
Δρ. Χριστίνα Αραμπατζή