ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΙΜΑ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!
19032024Τρι

ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΙΜΑ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!

ΤΕΛΙΚΗ-ΑΦΙΣΑ-10-2-2021

ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΙΜΑ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ!

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία την Τετάρτη 10-02-2021 και ώρα 9:00 π.μ.-13.00 μ.μ.

Παράλληλα, θέλοντας να ενισχύσει τον κοινωνικό ρόλο του σχολείου και να ευαισθητοποιήσει την εκπαιδευτική κοινότητα σε θέματα εθελοντισμού και προσφοράς προς το συνάνθρωπο πραγματοποιεί διαδικτυακή επιμορφωτική συνάντηση με θέμα:

«Ο κοινωνικός ρόλος του σχολείου:

Εκπαιδεύουμε για τη ζωή, χαρίζουμε ζωή»