Δελτίο Τύπου 8ου Δημοτικού Σχολείου Σερρών

Δελτία Τύπου Σχολείων που συμμετέχουν σε Ευρωπαϊκά Προγράμματα

Δελτίο Τύπου 8ου Δημοτικού Σχολείου Σερρών

8ds-serrwn-2023

Το 8ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών στα πλαίσια του Ευρωπαϊκού προγράμματος Erasmus+ με κωδικό 2021-1TR01-KA210-SCH-000031452 RecycleTheNature, SaveTheFuture,

συμμετείχε με επιτυχία σαν εταίρος στην υλοποίηση του εν λόγω προγράμματος. Συνοδοιπόροι μας σε αυτήν την προσπάθεια ήταν σχολεία από την Τουρκία ,την Ιταλία και την Ισπανία.

Download this file (Erasmus+ final.docx)Erasmus+ final.docx[ ]2371 kB